بهترین پزشکان برای معالجه فوق العاده بیماران

خدمات مرکز سالمندان کلبه آرمانی

خدمات رفاهی

خدمات تفریحی نیاز اصلی هر سالمند است

در کلبه آرمانی، ما تلاش می کنیم  با فراهم آوردن فضایی شاد و سرگرم کننده برای سالمندان نیاز آنان به تفریح و سرگرمی را به بهترین شکل فراهم آوریم.
این خدمات شامل برگزاری جشن ها همراه با موسیقی زنده، حضور هنرمندان نامی کشور،تفریحات خارج از مرکز شامل پارک،سینما،تئاتر،کنسرت،مکان های زیارتی، رستوران،موزه و غیره است.

خدمات پزشکی

سالمندان به خدمات درمانی و پزشکی ویژه نیاز دارند

ارائه خدمات پزشکی و پرستاری توسط کادری مجرب به صورت شبانه روزی انجام می شود.سالمندان در ابتدا ورود به مرکز با تشکیل پرونده پزشکی تحت معاینات دقیق تیم پزشکی و پرستاری و توانبخشی قرار می گیرند.در صورت نیاز سالمندان به متخصص روانپزشک،دندانپزشک،چشم پزشک و بینایی سنج ارجاع داده می شوند.انجام آزمایشات دوره ای،درمان تخصصی زخم بستر و اتاق مراقبت های ویژه از دیگر خدمات این مرکز می باشد.

خدمات مراقبتی

هر لحظه مراقب سالمندان عزیز هستیم

خدمات مراقبتی در این مرکز در سه بخش پیشگیری،درمان و خدمات توانبخشی است.ارائه خدمات مشاوره ای و روانشناسی،مشاوره های تغذیه و رژیم های غذایی و مراقبت از بیماران دیابتی و مبتلا به فشار خون،خدمات فیزیولوژی و کاردرمانی،انجام پانسمان،تزریقات،درمان تخصصی زخم بستر،تهیه دارو،ازمایشات و چکاپ دوره ای و کنترل روزانه علائم حیاتی بخش مهمی از خدمات مراقبتی این مرکز می باشد.

در مورد خدمات ما سوال دارید؟ با ما تماس بگیرید

021-22395209